Новини футболу. 26 серпня. Відео. Динамо пройшло у груповий етап Ліги Європи. Після перемоги над болгарським Літексом у гостях з рахунком 2:1, кияни здолали болгар ще й вдома.

Динамо
Динамо знову перемогло Літекс

Хоча матч почався доволі моторошно для Динамо. Уже на перших хвилинах Літекс мав два гольові моменти, влучивши раз у стійку.

Динамо відповіло ударом Мілевського, однак Вінісіус його парирував.

Згодом Ідейе таки забив гол, однак боковий арбітр показав, що нігерієць був в офсайді. Під кінець першого тайму Мілевський, Алієв та Ідейє розіграли чудову комбінацію, однак удар Артема відбив воротар Літекса.

У другому таймі гра перейшла у спокійне русло, темп у матчі знизився, як наслідок гольових моментів не було. Хіба що Ідейє мав непогану нагоду, та не зміг Браун переграти болгарського голкіпера.

За такої гри — як грім серед ясного неба для Літекса — Мілевський на ближній стійці замкнув подачу з кутового від свого друга Алієва — 1:0!

У третину години, що залишилася до завершення матчу, динамівці могли ще неодноразово відзначитися. Перевага української команди стала просто тотальною після вилучення захисника Жоссе, який отримав другий «гірчичник» за грубий удар по ногах Єременка. Динамівці більше не забили, повністю контролюючи перебіг гри, впевнено довели її до перемоги.

Другий рік поспіль «Динамо» кваліфікується до групового турніру Ліги Європи.

ДИНАМО – ЛІТЕКС – 1:0 (0:0).

Гол: Мілевський (74)

«Динамо»: 1.Шовковський – кАп, 2.Данило Сильва, 3.Бетао, 5.Вукоєвич, 8.Алієв (19.Гармаш, 75), 9.Ярмоленко (25.Аруна, 79), 10.Мілевський, 11.Ідейє, 23.Єременко, 34.Хачеріді, 37.Юссуф (6.Попов, 53).

«Літекс»: 31.Вінісіус, 3.Занєв, 5.Онанга, 6.Жоссе, 7.Янєв – кап, 11.Мірасема (14.Джерманович, 80), 12.Кодо (9.Тодоров, 66), 17. Г.Міланов, 18.І.Міланов, 21.Цвєтков (15.Флорес, 61), 33.Бодуров.

перший матч — 2:1