Новини світу. 3 серпня. Російським десантникам вдалося гучно відгуляти день повітряно-десантних військ.

Десантники, як завжди, погуляли на славу

Так вчора, 2 липня, в місті Коркіно (Челябінська область) на залізничному перегоні перїзді виявили тіла двох чоловіків. Один з них – в смугастій сорочці-тільняшці, що наштовхує на припущення: ймовірно, перед смертю вони відзначали “День ВДВ” (від рос. Воздушно-десантные войска). Убитих виявив машиніст тепловоза: вони лежали прямо поперек рейок.

Повідомляється, що смерть чоловіків наступила від множинних рубаних ран голови. Їх особи вже встановлена: 33 і 35 років. У старшого залишилися троє дітей.

В Москві святкові гуляння десантників з нагоди дня десантників закінчилися спробою штурму Торгового центру “Європейський”. У торговому центрі “блакитні берети” намагалися наздогнати торговців неслов’янської зовнішності з площі біля Київського вокзалу. За даними Lenta.ru, між продавцями і колишніми десантниками стався конфлікт, після чого квіткарі в пошуках захисту втекли до будівлі торгового центру. На площі біля “Європейського” зібралася велика група десантників, однак охорона торгового центру всередину будівлі їх не пустила.

Слідче управління МВС Росії по Астраханській області порушило кримінальну справу за фактом масової бійки між колишніми військовослужбовцями повітряно-десантних військ і торговцями ринку “Великі Ісади” в Астрахані, в результаті якої постраждали більше десяти людей, на місці події затримали більше 25 осіб.

Як у вівторок повідомляли очевидці, група молодих людей, які відзначали “День ВДВ”, відокремилася від основної маси святкуючих і намагалася пройти маршем через ринок. Агресивна поведінка десантників поблизу мечеті викликала невдоволення місцевих жителів і торговців, основну масу яких в цьому районі складають вихідці з кавказьких республік. Конфлікт переріс у бійку з використанням палиць і каменів, постраждало не менше 20 людей.

2 серпня в “День ВДВ” влада Воронежа спеціально відключила фонтан у сквері міста, щоб не провокувати десантників на купання і зберегти дороге світломузичне обладнання. Весь день дисантники мирно святкували і в центрі і в Північному районі біля пам’ятника першому десанту. Однак, до кінця дня, “підкріплені” алкоголем, який розпивали на очах співробітників поліції, хлопці в блакитних беретах вирішили-таки “повідриватися”. Затримано 14 десантників, які брали участь у побоїщах. Всіх доставили у відділи міліції.

За матеріалами ежедневник

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.