Новини світу. 18 серпня. Компанія Coca-Cola має намір вкласти ще $4 млрд протягом найближчих трьох років у розвиток свого бізнесу в Китаї.

Coca-Cola інвестує в Китай $4 млрд

Таким чином, загальна сума інвестицій компанії в китайський напрямок за 2009-2014 роки досягне $7 млрд. Про це йдеться в повідомленні компанії.

Інвестиції спрямовані на розширення виробничих потужностей та інфраструктури, а також на закупівлю обладнання для виробництва прохолодних напоїв.

Відзначається, що Китай є ринком, який сьогодні стрімко розвивається.

“Нові інвестиції – частина нашої довгострокової стратегії, спрямованої на підтримку інновацій та співробітництва, які допоможуть нашому бізнесу стабільно розвиватися”, – йдеться в повідомленні.

Останнім часом саме китайський ринок забезпечує стабільне зростання продажів компанії, компенсуючи стагнацію або зниження продажів на ринках розвинених країн. За I півріччя цього року Coca-Cola реалізувала в країні 1 млрд одиниць своєї продукції, тоді як ще п’ять років тому це було річним показником компанії. За останні два роки компанія відкрила п’ять нових заводів у Китаї, ще один – в цьому році, і не має наміру зупинятися на досягнутому.

Компанія Coca-Cola, заснована в 1886р., є найбільшим в світі виробником безалкогольних напоїв, а також одним з найбільших гравців на ринку продуктів харчування. Щорічний оборот компанії складає близько $30 млрд, а її продукція представлена ​​більш ніж в 200 країнах. У портфоліо компанії входить більше 2,8 тис. різних продуктів, серед яких Coca-Cola, Fanta, Sprite, Minute Maid, енергетичний напій Burn і багато інших. Бренд Coca-Cola вважається самим впізнанним товарним знаком на планеті, який відомий 94% населення Землі.

За матеріалами РБК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.