Новини здоров’я. 4 серпня. Люди, що сидять на дієті в надії скинути зайві кілограми, позбавляють себе необхідних організму речовин, в буквальному сенсі слова змушуючи головний мозок поїдати свої власні нервові клітини.

схуднення, дієта
Від голоду мозок з'їдає нервові клітини

Від цього відчуття голоду стає просто нестерпним. Так само, як і інші органи, клітини головного мозку змушені їсти самі себе, щоб добути енергію, відсутню в результаті голодування.

При цьому, у людини, позбавленої їжі, в організмі утворюються жирні кислоти, що підсилюють сигнали голоду в головному мозку і змушують нас страждати від голоду ще сильніше.

Про це повідомляють вчені з Коледжу Альберта Ейнштейна, США, які впевнені, що їхня робота допоможе розробити новий, ефективний засіб для схуднення.

Як показують експерименти з мишами, запобігання аутофагії, або самопоїдання, в головному мозку сприяє нормалізації відчуттів голоду внаслідок голодування. Цього можна домогтися за допомогою впливу певних хімічних речовин. Миші, яким давали ці препарати, більш ефективно втрачали вагу в результаті голодування.

«Процес, в ході якого відбуваються метаболічні процеси в клітинах, також бере участь у регулюванні апетиту. Лікування, що впливає на цей процес, може знизити відчуття голоду і допомогти успішно боротися з надлишковою вагою», – пояснюють дослідники.

Джерело Zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.