Новини медицини. 7 серпня. Сучасні чоловіки набагато краще виконують роль батьків, ніж їх батьки і діди. Чоловіки стали більш дбайливими і успішними батьками, ніж жінки.

Тати більше хочуть бути біля дітей

Такими є результати досліджень вчених.

Вчені з університету Вейк Фореста, США, що почали своє дослідження на початку 1970-х років, вважають, що сучасна рівноправність жінок і чоловіків зробила позитивний вплив на роль батьків у сім’ї.

“З початку сімдесятих років підхід до батьківства змінився, і ми взяли ідею про те, що жінка має право робити те, що їй хочеться, в тому числі, присвячувати себе роботі і кар’єрі”, – розповідають дослідники.

Останнім часом ми все частіше бачимо жінок на ключових позиціях успішних компаній або політичних партій. Такі зміни не могли не вплинути на батьківство.

“Багато чоловіків почали висловлювати бажання бути ближче зі своїми батьками, і, як наслідок, змінили свої погляди на виховання власних дітей. Вони більше не хочуть зберігати емоційну автономію і обмежуватися трьома хвилинами розмов на день”, – відзначають експерти.

За їхніми словами, нове покоління батьків набагато більше зацікавлене в тому, щоб брати участь в житті дитини, і відходить від своєї традиційної ролі добувачів і охоронців дисципліни.

Сучасні батьки знають про своїх дітей набагато більше, а деякі готові пожертвувати заради них своєю кар’єрою, надаючи можливість професійного росту своїм дружинам. У США, наприклад, в даний момент в 10% сімей вихованням дітей займається батько, в той час як мати забезпечує сім’ю.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.