Новини України. 11 серпня. 44-Річний Андрій Саламатов, якому Під час матчу “Динамо” – “Карпати” футбольні фанати завадили відібраті у них банер із зображенням Романа Шухевича вважає, що проживає в “русском городе Киеве”, а також впевнений, що “Украинской нации никогда не было, нет и не будет!”.

Українофоб Саламатов

Подібні антідержавницькі та українофобські висловлювання він неодноразово висловлював на Інформаційному порталі міста Василькова, в якому проживає.

На власній сторінці в соціальній мережі в пункті “Коротко о себе” Саламатов вказав, Що він є “Советский человек – гражданин некой Украины, надеюсь ненадолго…”.

Крім того, він є членом віртуальніх груп за інтересами з красномовними назви “Я – чекист!” та “НКВД”.

На переконання Саламатова “украинская нация” і “украинский язык” – это исскуственная химера созданная для расчленения и уничтожения Русского народа”.

Нагадаємо, 7 серпня, під час проведення футбольного матчу “Динамо”-“Карпати” Саламатовим отримано незначні тілесні ушкодження у відповідь на неодноразові намагання зірваті з сектору львівських фанатів прапор із зображення Романа Шухевича.

Пізніше, він пояснивши, що нібіто знаходився на матчі в ролі стюарда, хоча відповідного жилету на ньому не було. Незважаючі на відсутність на собі розпізнавальніх ознак стюарда, Саламатов почав вимагати від фанатів “Карпат” припинити використання прапорів із зображення Степана Бандери та Романа Шухевича.

Після відмови львівських вболівальніків, колішній співробітник клубу “Динамо” вірішів самовільно зірваті прапори, які вважає “неприпустимими”. У відповідь на це, кілька фанатів “Карпат” почал йому протідіяті. До них одразу ж прієдналіся кілька десятків фанатів “Динамо”. В результаті сутечки Саламатов був госпіталізований.

Джерело ПроСпорт

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.