Новини України. 10 серпня. Чоловік екс-прем’єрки розповів про її життя за гратами.

Тимошенко розповів про умови перебування дружини в СІЗО

Жінки, що перебувають у камері Лук’янівського слідчого ізолятора разом із Юлією Тимошенко, пообіцяли кинути курити заради неї. Про це журналістам сказав чоловік Тимошенко Олександр.

За його словами, йому вдалося 9 серпня зустрітися з Тимошенко в СІЗО. “Проблема, яку спробуємо і пообіцяли вирішити, – це те, що жінки, які з Юлією Володимирівною перебувають (в камері), вони курять, але заради неї вони пообіцяли, що кинуть”, – сказав Олександр.

Чоловік екс-прем’єра зазначив, що у його дружини немає певних скарг. При цьому Олександр зазначив, що Лук’янівське СІЗО в даний момент переповнене, тому що там перебувають близько 4 тис. ув’язнених при тому, що воно розраховане на 2,8 тис.

Коментуючи умови утримання своєї дружини, він зазначив, що вони практично не змінилися з того часу, коли вона перебувала там в 2001 році. Також Олександр повідомив, що у його дружини практично немає вільного часу.

“У неї практично вільного часу немає. Чому? Тому що навіть в камері доводиться щось попрати, щось приготувати, тим більше, що у неї в основному час забирають матеріали кримінальної справи, є книги, які ми їй передали”, – сказав він, відповідаючи на запитання, чим займається екс-прем’єр у вільний час, перебуваючи в камері ув’язнення.

Крім цього, Олександр повідомив, що іноді вона дивиться випуски новин по невеликому телевізору, який є в камері.

Джерело Сегодня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.