Новини України. 22 серпня. Вибори Київського міського голови мають відбутися в 2012 році. Таку думку висловив голова ЦВК Володимир Шаповал.

Черновецького можуть витурити з крісла

«Моє переконання, 2012 рік — це вибори київського міського голови. По-іншому не може бути», — сказав він.

Він зазначив, що ЦВК у постанові щодо обсягів фінансування на проведення в 2012 році чергових виборів до Верховної Ради України прописала необхідність виділити кошти на проведення цих виборів без урахування витрат на вибори київського міського голови.

За його словами, це дасть можливість у разі прийняття рішення про проведення виборів у Києві виділити на них необхідне фінансування.

Голова ЦВК зазначив, що вибори в Києві проводитимуть, швидше за все, в зручний для політичних сил момент.

Нагадаємо, 9 серпня Центральна виборча комісія, відповідно до статті 35 Бюджетного кодексу України, затвердила обсяги видатків для включення до бюджетного запиту за двома бюджетними програмами в проект Державного бюджету України на 2012 рік.

У цей період мер Києва – Леонід Черновецький, який на цій посаді перебуває з 2006 року. Також нагадаємо, що раніше в Києві вже намагалися переобрати Черновецького: в 2008 році оголошено дострокові вибори, за результатами яких перемогу знову здобув харизматичний політик.

Джерело ДТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.