Новини України. 29 серпня. Сьогоднішнє судове засідання у Печерському суді Києва з розгляду кримінальної справи щодо Юлії Тимошенко почалося з суперечки навколо допуску до екс-прем’єру її особистої медсестри для взяття аналізу крові.

Тимошенко вимагає своїх лікарів для проведення медогляду

Адвокат Олександр Плахотнюк зазначив, що на вихідні до Тимошенко в СІЗО була допущена група медиків, сформована Міністерством охорони здоров’я для проведення огляду, передає ЛІГАБізнесІнформ.

“Відразу після цього в ЗМІ, по телебаченню з’явилася інформація, що Юлія Тимошенко відмовилася від огляду. Це свідчить про те, що інформація про стан здоров’я Юлії Володимирівни, а також про медичні процедури негайно, невідомо з яких джерел, потрапляє в ЗМІ”, – розповів він.

Адвокат підкреслив, що ця інформація не відповідає дійсності.

Тимошенко не відмовлялася від огляду, вона вимагала реалізації права на огляд тими лікарями, яких назвала вона”, – сказав він. У той час, за словам адвоката, таке право Тимошенко не було забезпечено.

Суддя Родіон Кірєєв зазначив, що до групи МОЗ були включені і медики, на яких наполягала Тимошенко. Він підкреслив, що це питання буде вирішено в установленому порядку, не під час судового засідання.

У свою чергу, Тимошенко зазначила: “Так, двічі були включені до складу групи МОЗ мій лікар і медсестра, але їм було прямо заборонено спілкуватися зі мною, брати аналізи і досліджувати їх у лабораторії”.

Вона продовжила: “У мене є симптоми, які мені не відомі, яких раніше у мене не було, і які потребують аналізу крові”.

При цьому вона додала, що такий аналіз має взяти медсестра, якій вона довіряє.

“Цей консиліум сформований всупереч моїм прав”, – підкреслила Тимошенко.

Крім цього, адвокат Микола Сірий зазначив, що дії судді, який ігнорує прохання захисту про допуск медсестри, не залишають виходу окрім як безпосередньо звернутися до міжнародних медичним установам для того, щоб їх представники увійшли до медкомісії і забезпечили дотримання законодавства України при проведенні огляду і аналізу крові.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.