Новини технологій. 2 серпня. Тайванський виробничий гігант Foxconn замінить більшу частину працівників заводів роботами.

Foxconn міняє працівників на роботів

За словами представників компанії, роботизація праці стала вимушеним кроком у зв’язку із зростанням вартості виробництва, а також для покращення ефективності, передає “Сіньхуа”.

На даний момент на заводах компанії працює близько 1,2 млн працівників. Foxconn оголосила, що протягом трьох років планує довести кількість роботизованої робочої сили до 1 млн. Яку кількість працівників замінять, поки невідомо.

Заміна працівників стала вимушеним кроком компанії, у зв’язку з нестримним зростанням вартості виробництва, одна з причин якого – в підвищенні оплати праці робітників.

Нагадаємо, тайваньський виробник був змушений підняти зарплату співробітникам на 20% після страйків, які прокотилися по вулицях міст провінції Фошань.

Заводи Foxconn отримали сумну популярність через часті самогубства робочого персоналу, що відбувалися в минулому році. Компанію неодноразово критикували за нелюдські умови праці та низькі зарплати співробітників.

Тайванська компанія Foxconn, найбільший виробник електроніки і апаратного забезпечення. Серед основних клієнтів компанії значаться такі гіганти як Apple, Hewlett-Packard, Dell, і Sony.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.