Новини України. 21 серпня. У суботу, 20 серпня, у Києві у Печерському ландшафтному парку відкрилася 56-та виставка квітів.

Композиції з квітів підготував коже район Києва

Традиційно квіткові композиції на ній представили служби благоустрою кожного столичного району. Цього року захід присвячено 20-літтю незалежності, тому квітникарі вирішити за допомогою квітів передати те, з чим асоціюється Україна.

Темою квіткових композицій стали, зокрема, козак Мамай з усіма козацькими атрибутами та навіть конем в оточенні вишитих яскравими квітками рушників (робота озеленювачів Шевченківського району), хліб з калиною і дідухом, причому рукава дідуха зроблені у вигляді людських силуетів, жінок з вінками і чоловіків з брилями (композиція Святошинського району), родове дерево з кроною у формі карти України і з позначенням усіх обласних центрів (творіння квітникарів Голосіївського району).

А ось озеленювачі Оболонського району вирішили звернутися до традицій сучасності і прикрасили свою композицію незмінними атрибутами святкового столу – тортом, цукерками, шампанським і вітальною листівкою. Саме ця композиція викликала чи не найбільше здивування й захоплення відвідувачів.

Цікаво, що цього року навіть спонсори вирішили заявити про себе у квітковому стилі. Зокрема, на виставці було створено червону сцену, на якій музиканти грали класичні композиції, з величезною цукеркою Рафаелло з білих хризантем на задньому фоні і кількома меншими по боках і біля сцени.

Виставка триватиме до 4 вересня.

Джерело Новинар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.