Новини світу. 12 серпня. Британський авіаперевізник British Airways почав найбільшу за останні 10 років кампанію із наймання пілотів.

British Airways
British Airways шукає пілотів

Як говориться в офіційній заяві на сайті компанії, до 2016 року British Airways планує прийняти до штату понад 800 пілотів.

Для залучення потенційних співробітників 9 серпня компанія розмістила спеціальний ролик на відеохостингу YouTube, що розповідає про всі переваги роботи в British Airways.

Приймати нових пілотів компанія планує за трьома програмами працевлаштування. Основний акцент British Airways робить на первинну підготовку пілотів, до якої планується залучити близько 400 осіб. Решту кандидатів британський перевізник набрати з інших авіакомпаній і за рахунок перепрофілювання військових пілотів.

Крім того, British Airways заявила про готовність надавати кандидатам у льотчики без досвіду польотів кредит у розмірі 100 тисяч фунтів на навчання, який у разі успішного проходження підготовчих курсів пілоти зможуть виплатити зі своєї зарплати.

Таким чином, британці сподіваються зацікавити широке коло осіб. Раніше охочим стати пілотом доводилося самостійно знаходити гроші на навчання. Кандидатів у пілоти British Airways чекає навчання в трьох найбільших профільних коледжах у Великобританії та Іспанії.

Джерело Lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.