Новини світу. 12 серпня. Девід Кемерон розглядає можливість заборони мереж Facebook і Twitter, що зіграли свою роль в організації повстань в країні.

facebook twitter
Соцмережі можуть заборонити в Британії

Прем’єр-міністр Великобританії заявив на екстреному засіданні, що “вільний потік інформації” може стати причиною великих проблем.

Політик засудив популярні соціальні мережі Facebook і Twitter, а також безкоштовний чат, доступний користувачам смартфонів Blackberry.

“Усі, хто спостерігав жахливі дії, що відбувалися на вулицях країни за останній тиждень, будуть вражені тим, що все було організовано за допомогою соціальних медіа-структур, – заявив Кемерон. – Свобода інформації може бути використана не тільки в хороших цілях, і якщо люди використовують інтернет для поширення насильства, ми повинні зупинити їх.

За словами прем’єра, уряд спільно з владою розглядає можливість заборони комунікації людей за допомогою подібних мереж і мобільних сервісів, які можуть послужити для розповсюдження змов, заворушень і злочинності.

Представники Facebook і Twitter висловили намір зустрітися з урядом, щоб обговорити ситуацію, що склалася, проте обидва соціальних гіганти заперечуватимуть проти введення подібної цензури в Сполученому королівстві.

Джерело LifeNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.