Новини України. 16 серпня. Глава Міненерго Юрій Бойко категорично заперечує свою причетність до РосУкрЕнерго.

Бойко відхрестився від РосУкрЕнерго

Про це він заявив під час допиту у суді у справі проти Юлії Тимошенко. “Я не маю жодного відношення до співзасновництва РосУкрЕнерго і звинувачення є неправдивими”, – сказав міністр.

У відповідь на це Тимошенко нагадала Бойку, що свого часу він брав участь у засновницьких зборах компанії РосУкрЕнерго і Central gas.

Суддя Родіон Кірєєв намагався зняти це питання, однак у підсумку Бойко відповів, що документи, які нібито підтверджують його участь у цій зустрічі, не викликають у нього довіри.

“Я памятаю, як на одному з ток-шоу пані Тимошенко протягувала мені меню одного з київських ресторанів і сказала, що це протокол, який я підписав з РосУкрЕнерго“, – зазначив Бойко.

Разом із тим Бойко не вважає присутність посередника РосУкрЕнерго згубним для газового ринку та економіки України.

“Коли був посередник у 2007 році, країна мала газ по 179 доларів. Якщо прибирається посередник – це означає, що ціна повинна бути нижче попередньої, тому що частину коштів посередник відбирав собі. Натомість ціна зросла у два рази”, – сказав міністр.

Він в черговий раз висловив переконання, що Тимошенко підписала невигідні контракти під тиском Росії в обмін на погашення боргів ЄЕСУ.

“Якби Юлія Володимирівна привезла контракт, наприклад, по 165 доларів, я би плескав у долоні і привітав би її з цією перемогою. Оскільки вона привезла газ по 360 доларів, то я вважаю, що контракт був підписаний невигідний”, – зазначив Бойко.

Джерело УП

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.