Новини світу. 29 серпня. Білорусь залишається малопривабливою країною для іноземних мандрівників. Зокрема, не виправдалися надії влади на Августовський канал, кількість туристів на якому, як і раніше незначна.

Августовський канал

Пропозиція про спрощення візового режиму для туристів, які в’їжджають до Білорусі, буде винесена на обговорення засідання Координаційної ради з розвитку туризму при Раді Міністрів, яку планують провести у вересні.

Про це повідомив сьогодні директор департаменту з туризму Мінспорту Вадим Кармазін, який бере участь у першому туристичному зльоті професіоналів турбізнесу.

За його словами, засідання ради, найімовірніше, відбудеться вже після 9 вересня. Одним з найважливіших питань на ньому стане перспектива полегшення візового режиму для іноземних туристів, перш за все з країн Євросоюзу.

“Спрощення візового режиму необхідно, зокрема, для розвитку Августовського каналу як туристичного об’єкта”, – зауважив директор департаменту.

Якщо в найближчому майбутньому спростити доступ до нього іноземних туристів, то канал стане популярнішим серед мандрівників. Поки ж, незважаючи на зусилля щодо його розвитку, кількість туристів, які подорожують уздовж каналу, залишає бажати кращого.

Представник Мінспорту також зазначив, що Білорусь готова розглядати можливість введення союзної візи, а також загальної візи СНД.

“Ми підтримуємо всі ініціативи, які спрямовані на спрощення візового режиму для іноземців та сприяють розвитку в’їзного туризму в Білорусі“, – пояснив Вадим Кармазін.

Джерело ej.by

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.