Новини технологій. 22 серпня. Швейцарська компанія Logitech представила бездротову клавіатуру із сенсорною панеллю Logitech Wireless Keyboard K400, яка дає користувачам зручний доступ до всіх функцій комп’ютера або ноутбука, підключеного до телевізора.

Безпровідна клавіатура з тачпадом

Бездротове з’єднання клавіатури працює на відстані до 10 метрів. Як відзначає виробник, це дозволяє управляти комп’ютером навіть з дивана.

Клавіатура Logitech Wireless Touch Keyboard K400 розроблена спеціально для тих, хто підключає ноутбук до телевізора, щоб дивитися контент на великому екрані. Вбудована 3,5-дюймова сенсорна панель дозволяє легко переміщати курсор по вертикалі і горизонталі, без необхідності використання мишки.

Підключити Logitech Wireless Keyboard K400 просто, на відміну від деяких інших схожих продуктів, які вимагають довгої установки і складної настройки програмного забезпечення. Досить увіткнути мініатюрний приймач Logitech Unifying в USB порт і все буде готове до роботи. Разом з клавіатурою Logitech Wireless Keyboard K400 до одного приймача можна підключити додаткові п’ять сумісних пристроїв. Одного комплекту батарей вистачить на рік роботи клавіатури (залежить від умов використання). Як обіцяє Logitech, увігнуті клавіші з низькою посадкою натискаються практично безшумно, а всі букви і символи легко прочитуються навіть при слабкому освітленні за рахунок великого, яскраво-білого зображення. Клавіатуру можна ставити вертикально, щоб заощадити місце, коли вона не використовується.

Джерело ferra.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.