Новини спорту. 11 серпня. Відео. Збірна України програла Швеції у товариському матчу в Харкові з рахунком 0:1.

Збірна України програла збірній Швеції

Гра не була багатою на гольові моменти. Все йшло до сухої нічиєї, однак хлопці Блохіна вкотре провалили кінцівку матчу (особлива “заслуга” захисту). На доданих арбітром хвилинах шведи вирвали перемогу завдяки влучному пострілу Хюсена, який вийшов на заміну у другому таймі. Водночас українські футболісти показали, що вміють гарно бити штрафні: хороші удари були в Калініченка, Шевченка і, звичайно, в Коноплянки.

Цей матч увійшов в історію завдяки дебюту бразильця Едмара у збірній України. Дебютував також і Олексій Антонов із Дніпра, пише ua-gol.

Україна – Швеція – 0:1

Гол: Хюсен (90)

Україна: Дикань, Федецький, Чеберячко, Мандзюк, Гай, Тимощук, Ротань (Едмар, 73), Калініченко (Коноплянка, 55), Девіч, Воронін (Мілевський, 45), Шевченко (Антонов, 58)

Швеція: Ісакссон, Лустіг (Сафарі, 62), Майсторовіч, Гранквіст, Вендт, Чельстрем (Вернблоом, 45), Байрамі, Свенссон, Ларссон (Екдаль, 59), Герндт (Ольсон, 83), Елмандер (Хюсен, 67)