Новини спорту. 27 серпня. Іспанська Барселона перемогла у матчі за Суперкубок УЄФА, що пройшов у Монако.

Суперкубок УЄФА виборола "Барселона"

“Барселона” з рахунком 2:0 перемогла в португальського “Порту”. Перший м’яч на 39-й хвилині поєдинку забив Ліонель Мессі. Другий гол у ворота португальців на 88-й хвилині забив Сеск Фабрегас.

Два португальських гравця були вилучені з поля в ході матчу. Вилучення отримали Роланду і Фредді Гаурін. “Барселона” в четвертий раз у своїй історії виграла Суперкубок УЄФА.

В Монако в п’ятницю, 26 серпня пройшло жеребкування групового етапу футбольної Ліги Європи. Київське Динамо потрапило перед жеребкуванням в перший кошик відібраних команд, опинившись за підсумками жеребкування в групі Е разом з турецьким Бешикташем, англійською Сток Сіті і ізраїльським Маккабі. Харківський Металіст потрапив до групи G. Його суперниками будуть нідерландський Алкмаар, віденська Аустрія, і шведська Мальме. У групі В грають полтавська Ворскла, Копенгаген, бельгійський Стандард, Ганновер.