Новини України. 29 серпня. Проблему з поламаними ліфтами в Україні можна вирішити швидше, ніж з ремонтом доріг.

Азарову потрібна стабільність і терпіння

Про це прем’єр-міністр Микола Азаров написав на своїй сторінці в Facebook, відповідаючи на питання відвідувачів, повідомляє ЛігаБізнесІнформ.

“У країні не працює 3,5 тисяч ліфтів, а це означає, що величезна кількість наших людей, в тому числі і літніх, змушені щодня підніматися на верхні поверхи”, – зазначив Азаров.

“Можна цю проблему вирішити? Я думаю, що можна. Я дав відповідне доручення міністру регіонального розвитку, щоб ми на своїх заводах відремонтували або виготовили необхідну кількість ліфтів. Чому я сказав про цю проблему? Тому що ця проблема вирішувана в досить короткі терміни”, – сказав він.

“А ось відремонтувати десятки, сотні тисяч кілометрів всіх доріг країни за один рік неможливо. Точно так само відразу вирішити всі проблеми, пов’язані з тим, що у нас більше половини сільських населених пунктів позбавлені нормального водопостачання і каналізації, а ми живемо з вами в 21 -м столітті, вирішити відразу не можна”, – підкреслив Азаров.

“Але якщо поступово, рік за роком, наполегливо ставити перед собою таку мету і домагатися її реалізації, то вирішити її можна. А що для цього треба? Перш за все, стабільність і терпіння. Тому уряд наполегливо працює над вирішенням цих проблем”, – додав прем’єр.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.