Новини України.13 серпня. Прем’єр-міністр Микола Азаров написав на своїй сторінці в Facebook, що любить читати класичну літературу.

Прем'єр захопився читанням "Тихого Дону"

“Дуже люблю класику, можу в будь-який момент взяти з полиці Гоголя, якщо є час, і відкриваю на будь-якій сторінці й починаю читати, мені все подобається. Читав багато разів Гоголя, особливо “Мертві душі”. Також люблю читати Чехова, теж із будь-якої сторінки. А от зараз читаю Шолохова “Тихий Дон”, – повідомив Азаров.

При цьому прем’єр зізнався, що не любить сучасну літературу.

“На превеликий жаль, сучасні письменники не можуть порадувати читача такими поетичними текстами. Важко змусити себе почати читати, як правило, перша ж сторінка відбиває бажання читати далі. Може, я занадто прискіпливий. Але міняти смаки вже не буду”, – констатував він.

Сторінка в Facebook у Азарова з’явилася зовсім недавно. Багато користувачів засумнівалися, що прем’єр особисто веде записи.

У відповідь його прес-служба опублікувала фотосесію Азарова за комп’ютером, на екрані якого відкрито Facebook. Поруч на столі лежить роман Роберта Харріса “Енігма” про те, як англійські криптографи розшифровують код німецьких підводних човнів.

Азаров також попросив не перетворювати його Facebook на книгу скарг.

Джерело tochka.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.