Новини економіки. 26 серпня. Жодних перешкод для отримання чергового траншу МВФ для України немає, заявляє Микола Азаров.

Микола Азаров
Азаров впевнений, що гроші МВФ можна отримати, коли захочеться

«Гроші нам зараз, ще раз кажу, не потрібні. Якщо вони будуть потрібні, значить ми поїдемо до Вашингтона, поставимо умови певні, виконання умов, які вимагатимуть від нас кредитори, і отримаємо цей транш.

Жодних перешкод для отримання траншу МВФ не існує», — заявив він журналістам.

М. Азаров підкреслив, що співпраця України та МВФ відбувається не просто активно, але й розвивається. За його словами, те, що місія МВФ відклала свій візит до України, результат перемов між Україною та Фондом.

«Вчорашня заява МВФ говорить про те, що співпраця не просто продовжується, а активно розвивається. Реальна ситуація полягає в тому, що міністр фінансів і міністр палива та енергетики, заступник НБУ провели переговори з МВФ і домовилися, вони визначили як виконується програма і намітили терміни приїзду місії», — заявив М.Азаров.

Нагадаємо, вчора в МВФ заявили, що очікуваний візит до України місії фонду знову перенесено на пізніший термін: інспектори МВФ прибудуть до України не 29 серпня, як планували раніше, а на місяць пізніше — наприкінці жовтня.

За матеріалами ДТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.