Новини України. 29 серпня. Прем’єр-міністр Україна Микола Азаров вимагає від чиновників правдивої інформації про стан підготовки шкіл до 1 вересня.

Недобудованими залишаються 279 шкіл

Про це він заявив на розширеній колегії Міністерства освіти і науки, молоді і спорту України “Про підсумки розвитку загальної середньої та дошкільної освіти у 2010-2011 навчальному році та завдання на 2011-2012 навчальний рік”, передає  прес- служба Кабміну.

Глава Уряду підкреслив, що інформація чиновників про 100% готовності всіх навчальних закладів до нового навчального року не відповідає дійсності. Микола Азаров нагадав, що вчора він відвідав київську загальноосвітню школу № 258 у Дніпровському районі – типову школу столичних «спальних районів», побудовану 25 років тому. За словами прем’єр-міністра, він хотів на власні очі перевірити об’єктивність інформації чиновників про готовність шкіл до 1 вересня.

“Методом  “лотереї” ми обрали школу, і що виявилося? Що дах протікає, що взимку дітям холодно, що в їдальні не зовсім якісне харчування, фасадна плитка відвалюється і може травмувати дитину… Це що, 100% показник готовності школи?” , – обурився Микола Азаров.

Прем’єр-міністр наголосив на необхідності надання чесної, правдивої інформації в системі державного управління.

“Нам не потрібно нікого обманювати. Нам не потрібні цифри, які спотворюють реальну ситуацію. Тому що не знання реальної ситуації робить неможливим ухвалення вірних державних рішень”, – підкреслив прем’єр-міністр.

За його інформацією, найбільша кількість недобудованих і не готових до 1 вересня навчальних закладів в Одеській (39) і Тернопільській (28) областях. 21 школу не здали в експлуатацію в Закарпатській і по 20 у Київській та Хмельницькій областях.

Менше довгобудів у Сумській (1), Кіровоградської (1), Донецькій (2), Херсонській (2) областях та у містах Києві (3) і Севастополі (1).

Усього в Україні недобудованими залишаються 279 навчальних закладів.

Разом з тим Микола Азаров повідомив, що в 2011 році в Україні побудовано 21 нову школу та капітально відремонтовано 2099 шкіл. У цих навчальних закладах забезпечені всі потреби для дітей з обмеженими фізичними можливостями.

Джерело ЦЕНЗОР.НЕТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.