Новини України. 14 серпня. Микола Азаров пояснив, чому Україні не вистачає власного газу. Про це він написав на своїй сторінці в Facebook, відповідаючи на питання відвідувачів.

Свій газ йде на власне українські потреби, пояснив Азаров

“Ми дійсно видобуваємо близько 20 мільярдів кубометрів газу на рік. Але з нього необхідно відняти витрати на свої власні потреби газодобувної галузі. Це так званий технологічний газ“, – розповів Азаров, передає ЛігаБізнесІнформ

“І це рівно стільки, скільки споживає наше населення. Крім того, нам треба опалювати наші будинки, тому нам не вистачає власного газу “, – зазначив прем’єр.

“Крім того, наша хімічна промисловість, металургія споживає газ, і звичайно необхідно модернізувати наші підприємства, цим ми і займаємося. Закладаємо стимули, щоб цим займатися було вигідно”, – додав він.

“Наприклад, та частина прибутку, яка спрямована на модернізацію і на енергозбереження, звільняється від оподаткування. Більш того, при ввезенні в країну енергозберігаючого обладнання воно також звільняється від ПДВ. Все це закладено в новому податковому кодексі”, – повідомив Азаров.

За його словами, в Україні створюються умови для зменшення споживання газу. “Цей процес почався, ми його бачимо. І ми ставимо перед собою цілком конкретні завдання по економії газу”, – підкреслив Азаров.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.