Новини України. 19 серпня. Прем’єр-міністр Україна Микола Азаров не виключає звільнення міністра охорони здоров’я Олександра Аніщенко.

Олександр Аніщенко
Азаров готує звільнення Аніщенка?

Про це глава уряду повідомив сьогодні на брифінгу, передає ЛІГАБізнесІнформ.

“Претензії до Аніщенко є великі. Питання звільнення будемо вирішувати в найближчі кілька тижнів, скажімо так”, – сказав Азаров.

Він підкреслив, що в даному випадку головним є не питання звільнення Аніщенка, а рішення проблеми забезпечення ліками людей.

“І ті рішення, які уряд прийняв, я думаю, дозволять буквально в найближчі дні вирішити проблеми. А для Аніщенко все зараз залежить від нього самого. Якщо він почне працювати, так як це має робити міністр, значить, буде працювати, не почне – значить, будемо шукати іншого міністра”, – підкреслив прем’єр.

Нагадаємо, 17 серпня на засіданні уряду Азаров заявив про незадовільну роботу Міністерства охорони здоров’я щодо закупівлі ліків. Він заявив про неприпустимість такої роботи міністерства і заявив, що Аніщенко не впорався зі своєю роботою.

У зв’язку з цим Азаров дав доручення міністру з надзвичайних ситуацій Віктору Балозі зв’язатися з виробниками ліків, і протягом двох тижнів вирішити цю проблему.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.