Новини світу. 26 серпня. Колишній агент ФБР Алі Суфан, який написав книгу про теракти 11 вересня 2001 року, заявив, що ЦРУ піддало його мемуари цензурі.

11 вересня, Нью-Йорк, США
Автор книги про теракт заявив про цензуру з боку ЦРУ

За словами адвоката Суфа, з якихось джерел колишньому агенту стало відомо, що спецслужби перешкоджають публікації його книги, тому що їх не влаштовує її зміст.

Суфан і його представник стверджують, що ЦРУ вимагає виключення з тексту книги уривків, які показують діяльність управління в непристойному світлі.

У той же час офіційний представник ЦРУ Дженніфер Янгблад сказала журналістам, що ні про яку цензуру не може бути й мови. Вона підтвердила, що подібні книги проходять перед друком перевірку, спрямовану, однак, лише на те, щоб до друку не потрапила засекречена інформація.

Алі Суфан – американець ліванського походження, який працював на ФБР до 2005 року. Раніше він публічно заявляв, що ЦРУ не поділилося з його відомством інформацією, знання якої допомогло б запобігти терактам 11 вересня. Крім того, він неодноразово звинувачував співробітників ЦРУ у використанні тортур щодо до підозрюваних в тероризмі.

Джерело Lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.