Новини світу. 17 серпня. Австралієць позбувся прав на 10 місяців і був оштрафований після того, як його зловили на моторолері, зробленому з холодильника для пива, за кермо якого він сів, випивши кілька пляшок пінного напою.

Холодильник-скутер

Нестандартний скутер був зібраний з холодильника для пива, закріпленого на рамі, двигуна об’ємом 50 кубічних сантиметрів і керма. У холодильник, що слугує сидінням для водія, може поміститися до 48 пляшок пива.

Кріс Петрі, 23-річний житель штату Квінсленд, купив моторолер в інтернеті за 600 австралійських доларів ($ 630). Поки вони разом з товаришем збирали скутер, обидва випили кілька пляшок пива, після чого Петрі вирішив поїхати додому, передає місцевий телеканал.

“До того часу, як ми його зібрали, було вже досить пізно, і ми подумали, що можна влаштувати невеликий пробний заїзд”, – сказав він.

По дорозі Петрі зупинила поліція і виявила, що рівень алкоголю в його крові перевищує дозволену в Австралії межу більш як утричі. Він був оштрафований за водіння в нетверезому стані й без прав на 500 австралійських доларів.

У суді після запитання судді, чи був холодильник моторолера повний, з’ясувалося, що скутер був заповнений банками рому з колою.

Зазначимо, 2009 року американець потрапив у ДТП після того, як випив 15 кухлів пива й сів за кермо табуретки. Під час розслідування він виправдовувався тим, що його транспортний засіб не перевищував швидкість 30 км/год, і вину свою не визнав.

А у квітні минулого року адміністрація лондонського округу Саутворк оприлюднила список найдурніших виправдань, які чиновники чули від оштрафованих порушників правил дорожнього руху за останні два роки.

Приміром, один чоловік заявив, що не слід було виписувати йому штрафну квитанцію за парковку в недозволеному місці, оскільки він спав на задньому сидінні автомобіля, накрившись ковдрою з головою, і можна було розбудити його й попросити переставити машину.

Джерело Корреспондент

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.