Новини спорту. 3 серпня. Аргентина та Уругвай збираються подати спільну заявку на проведення чемпіонату світу-2030.

Уругвай хоче бути господарем ЧС-2030

Ця ідея була підтримана керівництвами обох країн.

Президенти Аргентини і Уругваю створили двосторонню комісію для просування спільної заявки. У неї крім глав держав будуть входити члени уряду, а також керівники футбольних ліг обох країн.

Керівники держав заявили, що країнам потрібно дружньо йти до спільної мети.

До прийняття рішення від ФІФА ще є час, оскільки воно буде після чемпіонату світу в Бразилії в 2014 році. Проте, незважаючи на те? що ЧС-2002 проведений у Південній Кореї та Японії вважався успіхом, світове футбольне керівництво вирішило наразі надавати право проведення одній країні.

З іншої сторони відзначимо, що президент Аргентинської футбольної асоціації Хуліо Грондона є близьким до президента ФІФА Зеппа Блаттера. Відповідно Грондона має вплив на керівника ФІФА.

Рішення про те, хто прийматиме Кубок світу 2030 року ще далеко. ФІФА минулого року віддала Росії право на проведення ЧС-2018, а Кубок світу 2022 року пройде в Катарі (рішення були досить скандальними і керівництво ФІФА підозрювалося у корупції) .

Уругвай і Аргентина проводили Чемпіонати світу з футболи в минулому столітті: в Уругваї відбувся перший Кубок світу в 1930 році (країна-господар тоді перемогла), а Аргентина виграла його у себе вдома в 1978 році.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.