Новини України. 27 серпня. Доки опозиція не зрозуміє, що сьогодні потрібно щось нове, ніж стандартні мітинги-ходи, владі, за великим рахунком, не варто боятися праведного гніву народних мас.

Опозиції потрібно шукати інші шляхи боротьби

«Методи початку дев’яностих і досвід акції “України без Кучми” безнадійно застаріли. При існуючих протестних настроях опозиція поки не може перевести їх у практичну площину. Молоді, що виросла на тупуватих і безглуздих, але яскравих та динамічних телешоу, не цікаво і нудно годинами стояти під полум’яні промови лідерів. Старшому поколінню не цікаво слухати те, що вони й так знають, оскільки стикаються з беззаконням щоденно і повсюдно. А нових і, головне, ефективних пропозицій, як боротися з режимом, сьогодні не звучить», – відзначає депутат від НУНС Володимир Ар’єв.

«Приводів до масових демонстрацій за останні півтора року було предостатньо, проте лише реакція малого та середнього бізнесу на податкову “реформу” змусила режим Януковича недовго, але серйозно похвилюватися. І зробити крок назад. Тоді на Майдан вийшли тільки за захистом корпоративних інтересів, без політичних гасел і вимог. При цьому страх влади був відкритим і очевидним. Тільки ефективно скористатися знанням цієї слабкості досі ніхто не зміг», – говорить депутат.

При цьому Ар’єв упевнений, що гнучкість мислення опозиціонерів може вигідно виглядати на тлі заскорузлості влади, яка «масово втрачає прихильників через постійну брехню, зростаючу корупцію і повну зневаги до народу».

«Нинішні господарі печерських кабінетів по-іншому просто не вміють. Їх опоненти, теоретично, цілком. Якщо зможуть знайти слова і зробити вчинки, здатні вивести своїх прихильників з апатії. Допускаю, що Майдан-2004 повторити не вдасться. Такі події відбуваються раз на покоління. Але хто сказав, що не вийде по-іншому? Треба тільки дуже захотіти достукатися», – вважає Ар’єв.

Джерело Зеркало недели

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.