Новини світу. 19 серпня. Корпорація Apple подала до окружного суду Гааги чергову скаргу на Samsung, вимагаючи заборону на продаж в країнах Євросоюзу не тільки планшета Galaxy Tab 10.1, а й майже всієї лінійки Galaxy.

Samsung Galaxy Tab
Apple вимагає заборони продажу всієї лінійки Galaxy

Крім того, компанія Стіва Джобса наполягає на повному відкликанні продукції сеульського гіганта у європейських дистриб’юторів і реселерів.

На думку Apple, відкликанню, зокрема, підлягають смартфони Galaxy Ace, Galaxy S і Galaxy S II, а також планшети Galaxy Tab 10.1 і Galaxy Tab (більш рання модель “таблетки” з діагоналлю дисплея 7 дюймів). Не виключено, що в майбутньому Apple може зажадати заборони інших “галактичних” пристроїв, включаючи Gio, 551, Europa, Apollo і Mini.

В компанії з Купертіно вимагають повної заборони на виробництво, зберігання, імпорт, розповсюдження і продаж вищеназваних апаратів з боку Samsung Korea та її голландських дочірніх компаній – Samsung Logistics BV і Samsung Overseas BV. Apple також наполягає, щоб Samsung зажадала від своїх 28 партнерів в Європі забрати з продажу Galaxy-пристрої протягом 14 днів і оплатила їм витрати.

Головний аналітик Canalys Алістер Едвардс вважає, що скарга Apple може надати “сильний вплив” на весь ринок смартфонів і планшетів в Європі.

“Це дуже велика загроза для Samsung, оскільки буде порушений весь їх ланцюжок поставок”, – зазначив він.

Очікується, що гаазький суд винесе рішення у справі 15 вересня. Якщо рішення з яких-небудь заборон і буде прийнято, воно вступить в силу не раніше 13 жовтня. Apple, як і раніше, панує на ринку планшетів з часткою в 69%, у той час як Samsung задовольняється 7%.

За матеріалами Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.