Новини України. 19 серпня. Українське авіабудівне підприємство “Антонов” уклало з компанією Siemens PLM Software, підрозділом концерну Siemens, контракт на інтеграцію програмного забезпечення управління даними та проектування.

"Антонов" співпрацюватиме з Siemens

Мова йде про ПЗ NX та Teamcenter, яке буде використовуватися при виробництві транспортних літаків Ан-124 “Руслан” і Ан-70, повідомили в прес-службі Siemens. Сума угоди, укладеної на авіасалоні МАКС-2011 під Москвою, не уточнюється.

Teamcenter потрібний для об’єднання інформації про проектований продукт. Водночас NX дозволяє розробляти складні цифрові макети двигунів. За даними “Антонова”, програмне забезпечення Siemens можливо інтегрувати з уже використовуваного підприємством програмного забезпечення завдяки відкритій інфраструктурі.

В даний час Об’єднана авіабудівна корпорація і “Антонов” займаються реалізацією кількох спільних проектів, один з яких, зокрема, передбачає відновлення виробництва транспортних літаків Ан-124 в Росії, згорнутого в середині 1990-х років. Транспортники були визнані безперспективними.

За матеріалами Lenta.ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.