Новини світу. 13 серпня. Американська адміністрація висловлює побоювання з приводу можливості створення терористичною мережею “Аль-Каїда” смертельно небезпечної хімічної зброї на основі рицин.

Рицини - рослини які використовується для отримання білкового токсину

“Аль-Каїда” намагається створити смертоносну зброю, яку буде використано проти США “, – пише The New-York Times.

Згідно розвідувальним даними, отриманими Білим домом, в даний час “Аль-Каїда” проводить масові закупівлі рицини – рослини із сімейства молочайних, які використовується для отримання рицин. Рицин – білковий токсин, смертельну дозу якого для людини становить 0,3 мг/кг.

За наявною у США інформацією, “Аль-Каїда” планує створювати компактні вибухові пристрої з начинкою з рицин – при вибуху хмари найнебезпечнішого токсину зможуть покривати значну площу. Найбільшу небезпеку подібні вибухові пристрої представляти муть в місцях масового скупчення людей – вокзалах і аеропортах.

Повідомляється, що американські правоохоронні органи активно співпрацюють з колегами з Йемену і Саудівської Аравії, де “Аль-Каїда” виробляє масові закупівлі рицини, з метою запобігання потрапляння цієї спочатку лікарської рослини в руки терористів.

Джерело Вести. ru

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.