Новини України. 31 серпня. Представник інтересів вдови журналіста Георгія Гонгадзе Мирослави адвокат Валентина Теличенко незадоволена тим, що Олексій Пукач дає багатослівні і ухильні відповіді на питання сторони обвинувачення.

Олексій Пукач
Пукач дає нечіткі показання

“Державне обвинувачення задає питання Пукачу з приводу обставин вчинення злочину, характеристики його особистості, а він і далі продовжує те ж саме, що й було на минулому засіданні: відповідає багатослівно, але розповідає не про те. Напевно, сподівається, що ми втомимося, і у нас не буде можливості задавати конкретні питання”, -говорить Теличенко.

За її словами, екс-глава Департаменту зовнішнього спостереження МВС України Пукач “намагається створити враження, що він не володіє знанням законодавства України, незважаючи на те, що у нього є диплом про вищу юридичну освіту”.

“На жаль, я думаю, що він просто не усвідомлює, що така поведінка не працює на його користь і тільки сприяє збільшенню покарання, яке визначатиме суд в майбутньому”, – стверджує Теличенко.

Також адвокат підкреслила, що ще рано оцінювати показання Пукача в цілому. Теличенко ще раз зазначила, що частині свідчень Пукача вона особисто не довіряє. Разом з тим, вона не може уточнити, про які саме свідчення йдеться.

“Я підозрюю, що Пукач собі змоделював якусь систему, в якій він сам себе намагається представити героєм, який відстоював інтереси держави в якомусь дивному розумінні цього слова. Намагається уявити себе людиною, яка не розумів, що чинить злочин, а сприймав це як надзвичайне геройство. Він не зупиняється перед тим, щоб говорити абсолютно брехливу інформацію”, – резюмувала Теличенко.

У Печерському райсуді Києва 30 серпня почався допит Пукача, який проходить в закритому режимі. За словами Теличенко, Пукач визнав 31 серпня, що власноруч вчинив вбивство Георгія Гонгадзе, проте заявив при цьому, що таким чином врятував Україну від нібито державного перевороту, який готував Гонгадзе.

Джерело Kyiv Post

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.