Новини світу. 19 серпня. Адміністрація президента Барака Обами оголосила, що процедуру депортації нелегалів, які не становлять загрозу суспільству можуть зупинити.

Адміністрація Обами хоче депортувати тільки злочинців

Імміграційні структури переглянуть близько 300 000 справ про депортацію. Про це заявила секретар з питань національної безпеки США Дажнет Наполітано.

Ініціативу розкритикували в Республіканській партії. На їхню думку, питання про перегляд декількох сотень тисяч справ про депортацію необхідно обговорити в Конгресі. В даний час в США знаходиться близько 11 мільйонів нелегалів, більша частина з них прибула з країн Латинської Америки.

Згідно з планом адміністрації, нелегали, які закінчили в США середню школу і бажають вступити до коледжу або записатися в армію США не будуть піддаватися депортації в першу чергу. За словами Наполітано, розгляд подібних справ лише створює складності для роботи судової системи, але нелегалів-злочинців, як і раніше, будуть відправляти з країни. Таким чином, нелегали, які прибули до США дітьми отримають шанс стати громадянами у разі вступу в коледж або вербування в армію.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.