Новини України. 17 серпня. У суспільстві існує інтерес до суду над Юлією Тимошенко. Зокрема, взаємини між представниками обвинувачення та захисту цікавлять близько 70% респондентів.

Суд над Тимошенко нагадує українцям шоу

Такі результати опитування озвучив на прес-конференції глава компанії “Research & Branding Group” Євген Копатько, повідомила Gazeta.ua.

“Ми поставили українцям питання: чия позиція під час судового розгляду у справі Тимошенко виглядає більш переконливо?

21% заявили, що це позиція захисту Тимошенко, 20% – позиція звинувачення Тимошенко, 25% – позиція обох сторін непереконлива, 25% – не змогли відповісти. При цьому 68% респондентів заявили, що позиція судді, позиція обвинуваченого нагадують шоу”, – сказав соціолог.

На його думку, єдиної позиції у країні і по окремих регіонах щодо Тимошенко не існує. Сьогодні рейтинг Тимошенко на 10% гірший, ніж у Януковича. При цьому у нас жодний політик у країні не має позитивного балансу оцінок, тобто негативне ставлення завжди превалює над позитивним. У Тимошенко 60% негативу і близько 20% позитиву. Тобто баланс оцінки – мінус 40%.

“Зміна у рейтингових позиціях Тимошенко можлива після суду. Рішення суду на користь Тимошенко посилить її позицію, а обвинувальний вирок з доказовою базою, як мінімум, не посилить, а, можливо, і послабить її позицію. Навіть “нульовий” результат не буде якоюсь мегапреференцією для Тимошенко“, – упевнений Копатько.

У свою чергу, політолог Володимир Фесенко заявив, що яким би не був результат судового позову, частина суспільства буде вважати Тимошенко злодійкою і буде негативно до неї ставитись. Ця ситуація не змінюється протягом багатьох років.

Опитування 2076 людей проводилося у всіх регіонах України з 15 до 25 липня 2011 року. Помилка вибірки складає 2,2%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.