Новини світу. 27 серпня. Ураган “Айрін” почав в суботу свій руйнівний шлях по Східному узбережжю США.

Стихія обрушилася на прибережні райони Північної Кароліни

Стихія обрушилася на прибережні райони Північної Кароліни близько 6:15 ранку за місцевим часом (15:15 за Київським). Епіцентр “Айрін”, якому привласнена перша категорія небезпеки (за п’ятибальною шкалою Саффіра-Сімпсона), пройшов в безпосередній близькості від Зовнішніх мілин штату, повідомили в Національному центрі зі спостереження за ураганами.

На островах і в прибережних районах почалися сильні дощі, що супроводжувалися поривами вітру до 140 км на годину. Приливні хвилі досягали у висоту кількох метрів. Все це призвело до масштабних затоплень населених пунктів на березі Атлантики. Метеорологи наголошують, що в порівнянні із вчорашнім днем “Айрін” ослаб, проте він все одно представлятиме серйозну небезпеку у міру руху на північний схід.

“Ступінь загрози як і раніше досить висока”, – заявив представник Національного центру по спостереженню за ураганами.

Вплив “Айрін” вже відчувається в Нью-Йорку, на який удар стихії обрушиться у неділю. Небо щільно заволокло хмарами, а в деяких районах штату почалися рясні опади. Влада мегаполісу прийняли всі необхідні заходи, щоб бути готовими до зустрічі зі стихією. Евакуйовано всі прибережні райони міста, відкриті десятки притулків, готових прийняти позбавлених даху над головою людей. У найближчі години припиниться робота громадського транспорту, а також обслуговування  рейсів в аеропортах.

Як підкреслюють ЗМІ, цей ураган може стати найпотужнішим з тих, які коли-небудь досягали Східного узбережжя США. Удар стихії вже призвів до евакуації більше 2,3 мільйона жителів.

Джерело Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.