Новини світу. 1 серпня. Британським медикам знадобилося 8 тижнів, щоб повернути пам’ять 34-річній британці Наомі Джейкобс.

жінка
Жінка "помолодшала" за ніч на 19 років

Жінка прокинулася одного разу з твердим переконанням, що їй 15-років, її чекають випускні іспити в школі, і вона закохана в свого однокласника, а прем’єр-міністром Великобританії є Джон Мейджор, повідомляють РИА Новости з посиланням на The Daily Mail.

“Помолоділа” жінка навіть забула про те, що у неї є 11-річний син. “Я подивилася в дзеркало і жахнулася, побачивши там дорослу жінку”, – розповідає Джейкобс. “Потім з’явився цей маленький хлопчик і назвав мене мамою.

Я не знала, хто він, я не усвідомлювала, що він набагато молодший за мене, і я не могла згадати, що я його народжувала”, – зізнається жінка.

Наомі також розповіла, що зіткнувшись з новою для себе дійсністю, вона пережила справжній жах. За її словами, вона була 15-річною дівчиною, яка мріє підкорити півпланети і яку чекає велике майбутнє, а замість цього виявилася 34-річною самотньою жінкою, яка виховує 11-річного сина.

За словами медиків, британка пережила рідкісну форму транзиторної глобальної амнезії, яка стала результатом сильного стресу. Друзі та родичі допомагали Наомі Джейкобс відновити події “загублених” 19 років, вчили заново користуватися стільниковим телефоном, інтернетом і електронною поштою.

Зазначимо, що короткочасну амнезію переживають кожні п’ять з 100 тисяч британців, відзначають фахівці. Найчастіше вона вражає людей у ​​віці від 56 до 75 років.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.