Перша пара у ВНЗ буде присвячена Україні

Новини України. 31 серпня. Міносвіти настійно рекомендує перше вересня у всіх вищих навчальних закладах починати з лекції приуроченої до 20-річчя незалежності країни – “Моя Україна – вільна держава”.

Відповідно до Наказу Міністерства освіти, молоді та спорту № 210 від 02.03.2011 “Про затвердження Плану заходів з відзначення 20-річниці незалежності України”, першого вересня перша лекція в усіх ВУЗах країни буде приурочена ювілею держави і називається “Моя Україна – вільна держава”.

У методичних рекомендаціях до проведення цієї лекції, зокрема, йдеться, що її метою є ознайомлення студентів з основними етапами становлення незалежної України, формування національної самосвідомості, патріотизму і відповідальності за долю України.

У рекомендаціях радять особливу увагу звернути на патріотизм. “Патріот України – це не красномовний оратор, а той, хто вміє бачити труднощі, нерозв’язані проблеми, розуміє суспільно-політичну ситуацію в країні, але не панікує, не стоїть осторонь, а готовий долати перешкоди”.

Також в рекомендаціях дається характеристика свідомого громадянина України – “це морально стійка людина, яка веде здоровий спосіб життя, скромний, совісний, працьовитий, милосердний і без шкідливих звичок “, – говориться в документі.

Джерело ЦЕНЗОР.НЕТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.