Новини України. 8 липня. Україна не планує злиття “Газпрому” і НАК “Нафтогаз України”. Така можливість не розглядається.

Газпром, Нафтогаз
Злиття компаній не відбудеться - Янукович

Про це сьогодні під час прес-конференції в Києві заявив президент Віктор Янукович.

“Ми не плануємо злиття. Ми плануємо участь в будь-яких спільних проектах, модернізації української газотранспортної системи, розбудову нових ділянок видобутку нафти і газу на різних територіях. Але як такого об’єднання ніхто не планував і що такого не буде – я переконаний”, – заявив Віктор Янукович.

Він також розповів, що зараз готується реструктуризація НАК “Нафтогаз України”.

“Зараз прийшов час ці структури роз’єднати щоб були окремі і створити реальні механізми їх ринкового розвитку”, – заявив Віктор Янукович.

За його словами, потрібно окремо розвивати нафтову і окремо газову галузі. Янукович розповів, що після реструктуризації акції компаній можна розмістити на світових біржах.

“Як тільки ці об’єкти вийдуть на світові біржі ми отримаємо реальну їх ціну і зможемо працювати”, – додав глава держави.

Янукович припустив, що частину акцій пізніше можна буде продати, щоб отримати ресурс для інвестицій в розвиток підприємств.

Нагадаємо, нещодавно глава російського “Газпрому” Олексій Міллер заявив, що питання про зміну ціни газу для України можливе тільки після злиття “Газпрому” і НАК “Нафтогаз Україна”

Newsmarket

Новини Newsmarket: Росія знизить ціну на газ, лише після злиття “Газпрому” і “Нафтогазу”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.