Новини технологій. 1 липня. У Живому Журналі з’явиться особлива кнопка для читачів.

LiveJournal, Живий Журнал, ЖЖ
LiveJournal буде заробляти гроші і ділитися ними з писаками

Адміністрація блог-хостингу LiveJournal.com анонсувала нову функцію, що з’явилася в черговому оновленні програмного механізму ресурсу. Тепер користувачі можуть висловити подяку автору запису, який їм сподобався за допомогою кнопки «+10 жетонів».

Натиснувши на цю кнопку, користувач перераховує автору поста 10 жетонів – внутрішньої валюти «Живого журналу». Встановити кнопку можуть як кириличні, так і некириличні користувачі.

В адміністрації уточнюють, що виведення жетонів на даний момент не передбачено, проте різні варіанти розглядаються.

«Надалі кількість перерахованих на підтримку жетонів впливатиме на загальний рейтинг запису, буде побудований окремий рейтинг найбільш гаряче підтримуваних читачами записів, – відзначає директор з розвитку LiveJournal Ілля Дронов. – Також в налаштуваннях повідомлень з’явився пункт «Хтось подарував мені жетони», який дозволить користувачам керувати отриманням повідомлень про те, хто і за який запис вам висловив підтримку».

Компанія Sup, що володіє ЖЖ, припускає, що жетони будуть використовуватися для заохочення авторів вдалих постінг, однак, підтверджують, що незабаром вони зможуть застосовуватися для підвищення «карми» (авторського рейтингу) і для заробітку авторами реальних грошей.

Жетони пропонуються адміністрацією ЖЖ за цінами від $ 0,008 ($ 25 за пакет з 3000 штук) до $ 0,01 ($5 за 500). Сплатити їх можна за допомогою банківських карт, Webmoney, «Яндекс.Денег» та інших платіжних систем.

Передача жетонів від власника може здійснюватися як в онлайн-магазині ЖЖ, так і за допомогою натиснення кнопки «+10 жетонів», яку за допомогою тега можна додати в будь-який запис.

Зараз набір застосування жетонів обмежений: їх можна витрачати на придбання та оплату платних аккаунтів, на «пуголовки» (мікроіконкі, які відображаються поруч з ніком) і на розширений набір юзерпік.

Джерело ТОП ньюз

Про ІТ від Newsmarket: Майкрософт хоче запатентувати спосіб прослуховування Скайпу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.