Новини України. 20 липня. Апеляційний суд Севастополя засудив до примусового передування в психіатричній лікарні місцевого жителя, обвинуваченого у вбивстві власної малолітньої доньки.

психічний розлад
Батько-шизофреник вбив доньку

За даними прес-служби прокуратури Севастополя, зловмисник у стані неосудності, викликаної шизофренію, задушив дев’ятирічну доньку. Чоловік був моряком далекого плавання, протягом восьми років перебував у шлюбі, мав дочку. Однак він важко переносив тривале перебування в морі, з часом це стало проявлятися в неадекватній поведінці. Психіатр прописав моряку заспокійливі медикаменти.

У 2009 році чоловік розлучився з дружиною, але зберіг нормальні стосунки з дочкою, яка періодично відвідувала його і залишалася ночувати в його квартирі, де той проживав разом зі своєю матір’ю, бабусею дівчинки.

Одного разу дочка прийшла до батька, щоб переночувати і на ранок піти до школи, яка знаходилася поруч з батьківським будинком. Увечері, коли всі лягли спати, чоловік взяв заспокійливі таблетки. За свідченнями зловмисника, він почув голос, який розповів, що коли дочка підросте, піддасться насильству і народить сина, що перевершить за жорстокістю маніяка Андрія Чикатила. Чоловік вирішив вбити дочку, щоб виключити появу маніяка. Він зайшов у кімнату дочки і задушив її, притиснувши обличчя сплячої дівчинки до подушки.

Експерти-психіатри, які обстежили вбивцю, прийшли до єдиної думки про наявність у нього важкого психічного захворювання, що призвело до вчинення неконтрольованого і неусвідомленого вчинку.

Джерело Новости Крыма

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.