Новини здоров’я. 11 липня. Відомий британський психолог і письменниця Сьюзан Куїл озброїлася проти жіночих романів з їх обов‘язковим хепі-ендом.

жінка-обличчя-очі
Жіночі романи руйнують ваше життя

Така література завдає шкоди багатьом жінкам, їх сексуальності, а в результаті і їхньому подружжю або партнерам, стверджує психолог

Романтизм і щасливий кінець у дамських романах створюють небезпечні ілюзії, і жінки втрачають контакт з реальністю, заявила відомий британський психолог і письменниця Сьюзан Куїл.

За її досвідом, дамські романи завдають шкоди численним жінкам, їх сексуальності, а в результаті і їх подружжю або партнерам. Жінки, які читають такі романи, впадають в ілюзії, мріють, перебувають в очікуванні чуттєвих переживань, а закінчують тим, що не відчувають реальності і своїми руками руйнують любовні відносини, пише італійська La Repubblica..

Краще шукати романтику в реальності

Директор Міжнародного інституту сексології Роберта Джоммі повністю згодна зі Сьюзан Куїл і каже, що «романтизм і пристрасть, які передбачають відключення мозку, не приносять добра».

«Романтизму» багато як в романах, так і в інтернеті. Він штовхає жінок до того, щоб вони забули про себе, про свої права, про необхідність захисту. Не тільки молоді дівчата, а й 30-річні, і 40-річні жінки, втомлені від повсякденних турбот, прагнуть поринути у вигадані світи, і вони вже нездатні розгледіти в людині, з якою вони живуть, цікавого чоловіка з плоті і крові.

«І жінкам, і дівчатам я намагаюся вселити одну думку:використовуйте вашу фантазію, шукайте позитивні сторони в реальності, працюйте над нею, замість того щоб віддаватися чужій реальності, яку вам продають», — радить Роберта Джоммі.

До речі, згідно із статистичним дослідженням, проведеним досить авторитетною організацією Romance Writers of America, 22% споживачів «жіночих романів»- це чоловіки.

Класика дамського роману написана: Жаклін Сюзанн «Долина ляльок» (30 млн. примірників), Маргарет Мітчелл «Віднесені вітром» (30 млн. примірників), Колін Маккалоу «Співаючі в тернику» (30 млн. примірників).

Книги Джейн Остін, Шарлотти Бронте, Жорж Санд.

Дамські романи можуть бути історичними (Дж. Ліндсей), фантастичними, виробничими, коли дуже докладно розкривається професія героїні (Джудіт Макнот), пригодницькими, детективними (Сандра Браун), просто любовними. Окремо йдуть романи з сексом.Є на рівні поцілунків (Картленд), тобто з усіма можливими подробицями — Ширлі Басбі, Бертріс Смолл.

Джерело Вкурсі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.