Новини України. 8 липня. Верховна Рада зберегла за жінками право виходити на пенсію в 55 років за певних умов.

жінка-робота-офіс
При окремих умовах жінкам зберегли пенсійний вік

“Жінка може піти на пенсію, якщо має не 20, а 30 років стажу, якщо вона бере на себе зобов’язання ніде 6ільше не працювати, і при цьому вона отримує понижуючий коефіцієнт 0,5% за кожен рік”, – розповів В’ячеслав Кириленко, передає Радіо Свобода.

Голова парламентського комітету у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів депутат-бютівець Валерій Сушкевич також зазначив, що при ухваленні пенсійної реформи “вдалося зберегти пільговий пенсійний вік для жінок, які виховали 5 дітей і дітей-інвалідів”.

“Також для учасників бойових дій, інвалідів по зору, карликів та ліліпутів – по цих категоріях не підвищено пенсійний вік”, – додав він.

А військовослужбовцям підвищили необхідний службовий стаж з 20 до 25 років. Виняток зробили лише для військових льотчиків та підводників за пропозицією “регіонала”, екс-міністра оборони Олександра Кузьмука.

“В 35 років у них починаються професійні хвороби – і вони вже нікому не потрібні. Тому я переконливо прошу не дивитися в бік ложі уряду, а – в бік своєї совісті”, – закликав він, наголосивши, що йдеться лише про 543 особи. Втім, більшість із 1096 поправок були відхилені парламентською більшістю.

БЮТівець Володимир Яворівський, коментуючи розгляд пенсійної реформи, заявив: “Мені видається, що у нас з’явиться нова традиція: замість купальської ночі будуть відзначати ніч великого соціального злочину”.

Топ-новина від NewsMarket: Рада схвалила пенсійну реформу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.