Новини України. 30 липня. 31 липня оголошено в Україні Днем жалоби.

Неділя, 31 липня, в Україні День жалоби

Про це повідомила прес-служба Президента України.

У зв’язку з аваріями, що сталися 29 липня 2011 року на шахтах “Суходільська-Східна” м. Суходільськ Луганської області та ім. Бажанова ДП “Макіїввугілля” м. Макіївки Донецької області і призвели до людських жертв, Президент України Віктор Янукович оголосив неділю, 31 липня 2011 року, днем жалоби в Україні, йдеться в повідомленні.

Цього дня буде приспущено Державний прапор України на будинках та спорудах органів державної влади, державних підприємств, установ і організацій на території України, закордонних дипломатичних та інших установ України.

Органам державної влади та іншим установам рекомендовано обмежити проведення розважально-концертних заходів, спортивних змагань, внести відповідні зміни до програм теле- та радіопередач.

Нагадаємо, за даними на 7.00 ранку суботи число жертв аварії у м. Суходільськ на шахті “Суходільська-Східна” зросла до 18 людей, 2 людини постраждали, доля 8 осіб залишається невідомою. Пошуки тривають.

Станом на 9.00 суботи кількість жертв аварії на шахті ім. Бажанова в Макіївці Донецької області зросла до 7. Тривають пошуки 4 гірників.

Причини аварій встановлюються. На місці подій працюють оперативні групи.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.