Новини здоров’я. 27 липня. Фізична активність позитивно впливає на роботу мозку. До такого висновку прийшли американські вчені.

фізичні вправи
Фізичні вправи підвищують мозкову активність

В ході роботи вчені проаналізувала дані 111 попередніх звітів, присвячених перевагам силових і аеробних тренувань.

Фахівці встановили, що заняття відіграють важливу роль у стимуляції мозкової активності і когнітивних функцій мозку (пам’ять, увага, психомоторна координація, мова, рахунок, мислення, орієнтація, планування) протягом усього життя.

Вчені протестували більше 100 добровольців (учасники проходили нейропсихологічні тести) і зазначили, що ті, хто приділяв час фізичним тренуванням, мали хорошу концентрацію уваги і здатність одночасно виконувати кілька завдань, планувати, виробляти стратегію, оперативно приймати рішення, швидко запам’ятовувати інформацію.

На думку вчених, це пов’язано з тим, що тренування сприяють збільшенню кровопостачання передньої частини кори мозку, що відповідає за виконавчі функції.

Автори дослідження також написали, що вправи стимулюють ріст нових клітин мозку, збільшують вміст протеїну в мозку, а це в свою чергу підвищує захист нервових клітин від пошкоджень. Вони зазначають, що регулярні тренування допоможуть уникнути хвороби Альцгеймера в похилому віці.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.