Новини прлітики. 19 липня. Екс-прем’єр Юлія Тимошенко навмисно затягує розгляд кримінальної справи стосовно “газових угод”.

Олена Бондаренко
Олена Бондаренко

Про це в ефірі 5 каналу заявила “регіоналка” Олена Бондаренко.

“Перш за все слід зазначити неадекватну поведінку захисту Тимошенко щодо суду. Захист робить все, щоб до цього суду не було ніякого серйозного ставлення. Щоб це виглядало як фарс, як шоу, як спектакль, як завгодно”, – заявила вона.

На її думку аргументована система захисту екс-прем’єра не відпрацьована.

“Захист, мені здається, взагалі ночами читає Шекспіра “Весь світ театр” і ніхто не читає насправді томи кримінальної справи, кажучи про те, що ось, мовляв, ми не встигаємо. Якщо міняти щотижня адвокатів, як костюми, звичайно захист не встигатиме”, – зазначила “регіоналка”.

При цьому Бондаренко зазначила, що в Кримінально-процесуальному кодексі “не визначено, на жаль, граничну кількість адвокатів, яку ти можеш протягом судового процесу змінювати.

“Ось пані підсудна і забавляється. На цьому тижні у неї один адвокат, наступного буде другий…Все це робиться, як мені бачиться, з позиції того, щоб відтягнути вже розгляд справи по суті, щоб кожен новий адвокат ознайомився зі справою, щоб цей процес тягнувся до нескінченності”, – підкреслила Бондаренко.

Говорячи про варіанти перебігу справи, “регіоналка” не виключила, що захисники Тимошенко спробують затягнути розгляд кримінальної справи до парламентських виборів

“Мабуть, є якийсь сценарій: дотягнути цей кримінальний процес, наприклад, до виборів, а потім піти в депутати, і сказати, що от у мене депутатська недоторканність. І представити це як подальшу розправу над людиною, яка пройшла в парламент”, – уточнила Бондаренко.

Джерело Газета.уа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.