Новини України. 8 липня. Відео. Суддя Родіон Кірєєв прийняв рішення про виклик представників швидкої допомоги для захисника та оголосив перерву до 12 години.

Микола Титаренко
Титаренко виснажується у суді

“Захисник, чекайте лікаря”, – сказав суддя. Перед цим захисник Юлії Тимошенко Микола Титаренко попросив перенести судове засідання у “газовій справі” щодо Юлії Тимошенко через незадовільний стан здоров’я.

“На даний час через стан здоров’я захист не може продовжувати роботу, прошу оголосити перерву до понеділка для отримання медичної допомоги”, – сказав Титаренко. Він мотивував це тим, що йому доводиться працювати в важких умовах.

“Вважаю, що такий темп, який було розпочато і продовжується з дня на день … і через свій фізичний стан не можу сьогодні бути в якості захисника Тимошенко… Я повністю виснажений”, – сказав Титаренко, який також назвав тортурами той темп, яким проводяться судові засідання.

“Захисник, ви тільки що сказали, що в суді до вас були застосовані тортури. Які тортури, поясніть, будь ласка”, – обурився суддя. У відповідь на це Титаренко зазначив, що мав на увазі умови, в тому числі кліматичні. У свою чергу Кірєєв запропонував, що суд може викликати медичну допомогу захиснику. “Суд може викликати вам швидку допомогу”, – сказав він, пише УП

“Якщо суд вважає необхідним викликати швидку, я можу скористатися також допомогою суду”, – зазначив Титаренко. Водночас він додав, що може самостійно дістатись до медпункту, і що поки ніяких довідок надати не може, бо до лікаря він ще не звертався.

В свою чергу Тимошенко додала, що умови роботи суду є тортурами, бо Титаренко “спить по 2 години” і “знаходиться у напівживому стані”. Прокурор Микитин запропонував викликати в суд лікаря, щоб потім прийняти рішення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.