Новини України. 8 липня. Захисника Юлії Тимошенко Миколу Титаренка забрала “швидка допомога” з попереднім діагнозом “гостра серцева недостатність” до кардіологічного відділення Київської обласної лікарні.

Микола Титаренко
Титаренко не витримав напруження у суді

“Щойно швидка допомога забрала мого адвоката в важкому стані в кардіологію. Кірєєвщина в дії… Не суди, а кримінальна інквізиція”, – написала Юлія Тимошенко на своїй сторінці у Twitter.

Медичну довідку щодо стану здоров’я Миколи Титаренка передали секретареві Печерського районного суду. Зараз журналісти та сторони чекають на продовження судового засідання та рішення головуючого у справі Родіона Кірєєва щодо оголошення перерви у засіданні суду.

Юлія Тимошенко та її захисник Микола Титаренко заявили клопотання про перенесення судового засідання на понеділок, 11 липня. Адвокат Юлії Тимошенко підкреслив, що захист не може повноцінно готуватися до засідань, оскільки вони відбуваються щодня з 10:00 до 18.00, а всі клопотання доводиться готувати вночі.

“Та організація роботи, яку надав та визначив своїм розпорядком головуючий, не дозволяє повноцінно кожен день надавати доводи та вночі готувати клопотання”, – зазначив він. “Я хочу підтримати клопотання свого адвоката. Насправді умови, які ви створили в суді, є тортурами, тому що судові засідання проводяться з ранку до вечора.

Ви не дали можливості ознайомитися з матеріалами справи. Це 5 тисяч сторінок. Він уже три ночі спить по 2-3 години. Він стоїть перед дилемою – або якісно захищати, або втрачати свідомість прямо у залі засідання. Ви свідомо створили такі умови”, – заявила Юлія Тимошенко.

NewsMarket

Цікаве від NewsMarket: любов знижує больові відчутт

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.