Новини України. 24 липня. Судове засідання юридично підтвердило, що процес проти Юлії Тимошенко саме політичний.

Адвокат розповів, чому суддя не зміг сформулювати злочин Тимошенко

Про це заявив адвокат екс-прем’єр-міністра Микола Сірий, пише ЛігаБізнесІнформ із посиланням на радіо Свобода.

“Судове засідання юридично підтвердило, що цей процес саме політичний. Справа в тому, що протягом 2,5 годин Тимошенко і її захисники, звертаючись до суду, просили назвати подію злочину, просили суддю Кірєєва щоб він озвучив, в чому полягають ті злочинні дії Тимошенко, за які її кримінально переслідують.

2,5 години суддя своїми силами, а також за допомогою прокурорів намагався сформулювати подія злочину. І так і не сформулював “, – зазначив Сірий.

“Нам, адвокатам, зрозуміло, чому не сформулював. Тому що немає події злочину. А якщо його немає насправді, то звичайно його не можна сформулювати. І ті більше 70 сторінок тексту, в яких викладено так зване обвинувачення, обвинувальний висновок з боку прокуратури – насправді , це такий роман на вільну тему.

З точки зору юриспруденції, в цьому висновку немає головного – немає події злочину, немає складу злочину, немає певного злочинного наміру, немає певного злочинного мотиву, немає певної шкоди, юридично правильно визначеного. Якщо так, то, насправді, дане переслідування є політичним. Воно не є юридичним “, – додав він.

“Те, що є намагання прискорити слухання цієї справи, це безумовно. Тобто, якщо б не було старання прискорювати, то ми б закінчили слухання о 15:45, коли закінчується робочий день в Печерському суді. А ми, з волі судді, змушені були працювати аж до 9 години. І це яскраве підтвердження”, – додав він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.