Новини України. 4 липня. За лідером партії “Батьківщина” Юлією Тимошенко встановлено стеження Службою безпеки України через побоювання влади щодо її втечі за кордон.

СБУ
СБУ слідкує за Тимошенко?

Про це вона заявила перед початком судового розгляду її справи в Печерському районному суді міста Києва.

“Кожен день пан Хорошковський, голова Служи безпеки України, доповідає Президенту, що я ось-ось збираюся втекти за кордон. І таким чином нагнітає навколо цього судового процесу ще додаткові пристрасті. За мною щоденно, 24 години на добу, слідкують спеціально обладнані машини, наружка так звана. Ми нарахували більше 20 машин, які постійно слідкують, де я знаходжусь в кожну хвилину, а крім того, на прослуховуванні поставлені 17 телефонів моїх, моїх близьких людей, колег по роботі”, – сказала Тимошенко.

На думку лідера партії “Батьківщина”, такі дії влади свідчать про прагнення Президента та його оточення ввести в державі авторитарний режим.

“На жаль, пан Хорошковський разом з Януковичем перетворили Україну на поліцейську державу. Але вірю, що не надовго. І тому хочу сказати Януковичу і Хорошковському: їх мрії про те, що я виїду за кордон від якого удаваного страху, є просто пустими мріями. Я зі своєї рідної країни нікуди не поїду”, – наголосила Юлія Тимошенко.

Newsmarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.