Новини світу. 31 липня. У колишнього директора-розпорядника МВФ Домініка Стросс-Кана з’явилася захисниця. Французькі газети наводять витримки з інтерв’ю його колишньої домробітниці Марі Вікторін.

Домінік Стросс-Кан
За Стросс-Кана заступилися

Відповідаючи на питання журналіста, Вікторін сказала, що Стросс-Кан, на її думку, не здатний на зґвалтування.

Стросс-Кан безумовно не здатний на те, в чому його звинувачують. Мені здається, що це просто неможливо. Неймовірно. Неначе зараз всі говорять про іншу людину, а не про того Домініка, якого я знаю. Не можу уявити, як Домінік, виходячи з душу, накинувся на жінку. Мені здається, це брехня. Він ніколи не був жорстокий зі мною”, – сказала Марі Вікторін.

Після позовів Нафісату Діалло і Трістан Банон слова домробітниці немов бальзам на душу колишнього глави МВФ. І ще один козир для його адвокатів.

Стросс-Кана, якого вважали раніше одним з головних претендентів на посаду президента Франції на майбутніх виборах, затримали в Нью-Йорку 14 травня після того, як покоївка готелю Sofitel Нафісату Діалло звернулася із заявою в поліцію, звинувативши його в спробі зґвалтування. Через кілька днів після арешту, незважаючи на протести прокуратури, екс-глава МВФ був звільнений під заставу в 6 мільйонів доларів, включаючи 1 млн. готівкою. Французька журналістка Трістан Банон також не так давно звинуватила Стросс-Кана в спробі зґвалтування.

За матеріалами Вести

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.